KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1996 yılından beri hizmetini sürdürmekte olan GRAND MOBİLYA VE AKSESUAR, mutfak ve mutfak grupları, banyo ve banyo grupları, yatak odası, genç odası, çocuk odaları, raylı dolaplar, yemek odası grupları, portmantonlar, gümüşlük ve ahşap büfeler, ahşap ve amerikan kapılar, mobilya aksesuarlar üretimini gerçekleştirmekte ve tüketiciye sunmaktadır. Çalıştığımız tasarımları direkt olarak tüketicilere ve son kullanıcılara yönelik projeler gerçekleştirmekte ve gelen talebe göre titizlikle her türlü özel imalatı yapmaktayız.

 

Müşterilerimizden gelen taleplere göre istenilen her türlü malzeme ile birinci sınıf işçilikle çalışmakta ve her türlü renk uygulaması yapmaktayız. Bizce her şirketin üretim kuralları farklıdır. Bu yüzden amacımız alışkanlıkları değiştirerek macera aramak yerine ihtiyaçlara doğrultusunda yola çıkarak alışkanlıklardan ödün vermeden çözümleri üretmektir. Bu yüzden genç, dinamik, yaratıcı iş gücümüz ve modern makinalarımızla, yüksek kalitede, uygun fiyatlarla, sonsuz müşteri memnuniyetimiz tek hedefimiz olup, bunun çabalarıyla sektörde büyüyerek hizmet ve kalite anlayışına farklı bir bakış açısı getirmektir.

 

Sipariş verilen ürünlerimiz; kalite kontrol, ambalaj teslimat, teslimat sonrası destek hizmeti aşamalarını takip ederek titizlikle müşterilerimize sunulmaktadır.

 

 

ÜRETİM SATIŞ VE DESTEK AŞAMALARI

Üretim Satış ve Destek Ürünlerimiz, üretim satış ve destek olmak üzere altı aşamadan geçer ve her bir aşama titizlikle kontrol altında tutulur.

 

Hammadde: Ürünümüz imalat edilmek üzere önce hammadde olarak elde edilir.

Atölye: Elde edilen hammadde atölyelerimize işlenmek üzere gelir ve üretim aşamasına girer.

Boya: Atölyelerimizde işlenen ürünümüz kendi tasarımlarımız veya müşteri istek ve arzusuna göre boyama aşamasına girer.

Satış: Satışa hazır olan ürünümüz showroomda tüketiciye sunulur.

Teslim: Satılan ürünler, alışı gerçekleştirmiş tüketiciye ulaştırılır.

Teknik Destek: Firmamız satış sonrası da müşteri memnuniyeti ticari anlayışından asla taviz vermeyip, satış sonrası teknik desteği sağlar.


Copyright © Grand Mobilya - Grand Aksesuar - Mobilya & Aksesuar - Konya | Tüm Hakkı Saklıdır